Language selector CZ

Pronájem bytu · 4+kk · 159 m²

Pivovarská, Praha

Cena 49 000 Kč
Poznámka k ceně , služby 9.500 Kč (vč. tepla) + elektřina

Popis

Oceňujete půvab historických činžovních domů a zároveň obdivujete industriální vzhled? Myslíte, že to nejde dohromady? Naopak, výborně to spolu ladí po celkové přestavbě v jednom celku. Ráda Vás o tom přesvědčím.

Nově zrekonstruovaný dům v Pivovarské ulici, na Smíchově, na Praze 5, v oblíbené lokalitě v širším centru, u smíchovské náplavky a řeky, v místě vzdáleném několik minut chůzí od Anděla. Jedná se o komorní celek 7 bytů, umístěných vždy po 2 na patře, s balkony vytvořenými překlenutím původních pavlačí, v posledním patře se rozprostírá jedinečný rozlehlý byt s atriem. Pojďte se nechat okouzlit výjimečností, funkčností a útulností.

Unikátní, velkorysý byt 4+kk, o ploše 159 m2 s patiem 16 m2, se rozprostírá po celém 4. patře, přístupném soukromým výstupem z výtahu. Vysoké stropy, střešní okna, přiznané trámy, obývací pokoj 52 m2 s kuchyní a vstupem na prosklené patio. 3 ložnice, 2 koupelny, jedna se sprchou, druhá s vanou, podlahové vytápění, další samostatná toaleta. Na podlahách místností jsou působivé dubové parkety. Kuchyňská linka je vybavená vestavěnými spotřebiči (myčka, lednice s mrazákem, trouba, varná deska, digestoř). Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální plynový kotel umístěný v suterénu budovy. V bytě jsou rozmístěny radiátory opatřené ovládající hlavicemi a termostat. Instalována měřidla na odečty individuální spotřeby vody, plynu a elektřiny. K bytu náleží velký sklep.

Pivovarskou ulici definuje boční fasáda historické budovy Akciového pivovaru založeného v roce 1869, dnešního Staropramenu. Genius loci je vytvářen industriální architekturou evokující dělnický Smíchov, poklidnou atmosférou života kolem řeky, přes kterou se klene Výtoňský železniční most, jejích náplavek na obou březích spojených přívozem, výhledem na podolskou vodárnu, marinu a Vyšehrad, také je utvářen moderní podobou pulzujícího centra na křižovatce Anděl a na něj navazující vizí nové městské čtvrti Smíchov City a doplněn spletí kolejí a uklidňujícího šumu vlaků v dáli, které směřují na Smíchovské nádraží či z něj. Napojení na cyklostezky vedoucí z města představuje velký bonus při plánování volného času. Při cestách autem je výhodou blízký vjezd do Strahovského tunelu a Mrázovky.

Jaké jsou možnosti trávení volného času? U domu se můžete okamžitě napojit na cyklostezku podél břehů Vltavy a dále třeba Berounky a vybírat si další trasy podle složitosti terénu. Nebo se vydat do jednoho z blízkých parků, na obě náplavky nebo některý z vltavských ostrovů. Sportovních center je v okolí několik, ať už klubových či s jednorázovým vstupem, v blízkosti je bazén v Podolí či v Radlicích nebo populární Žluté lázně. V okolí naleznete množství výborných restaurací a kaváren, farmářské trhy, bohaté nákupní možnosti v centru Nový Smíchov.

Nájemné 49.000 Kč. Zálohy na služby 9.500 Kč (vytápění bytu a ohřev vody) + elektřina se převádí na nájemce. Volné od 1.11.

Parametry

 • Číslo inzerátu: 8669310
 • Datum aktualizováno: 11.10.2023
 • K dizpozici od: 11.10.2023
 • Patro: 5 patro
 • Typ budovy: Cihla
 • Dispozice bytu: 4+kk
 • Typ bytu: Standardní
 • Vybavenost: Nevybavený
 • Typ vlastnictví: Osobní
 • Vybavení budovy: Výtah
 • Vybavení bytu: Vana, Sprchový kout, Balkón, Myčka, Trouba

Nejbližší místa a přibližná cesta k nim:

Monika Holema

Realitní makléř

Mgr. Jan Vodenka

 • Mluvím/rozumím - Čeština
 • Počet zobrazení : 4
 • Počet žádostí : 0