Language selector CZ

Prodej pozemku · 717 m²

Soběšovice, Soběšovice

Cena 1 990 000 Kč

Popis

Krásný stavební pozemek s rozlohou 717 m2 v Soběšovicích čeká na svého nového majitele!

Tento pozemek nabízí dokonalou kombinaci klidného venkovského prostředí a snadné dostupnosti. Nachází se pouhých 400 metrů od Žermanické přehrady, což z něj činí ideální místo pro výstavbu Vašeho domova snů.

Na pozemku již naleznete kompletní inženýrskou infrastrukturu, což zahrnuje připojení k vodovodu, elektřině a kanalizaci pro splaškovou i dešťovou vodu. To znamená, že máte zajištěný pohodlný a bezproblémový start pro výstavbu Vašeho budoucího domova.

Dle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě s možností zastavitelnosti až 40 %. To vám dává dostatek prostoru pro realizaci vašich stavebních plánů a přizpůsobení domova vašim potřebám.

Obec Soběšovice nabízí skvělý životní styl s veškerou potřebnou infrastrukturou. V obci najdete základní a mateřskou školu pro Vaše děti, obchody pro každodenní nákupy a příjemné restaurace, kde si můžete užít chvíle odpočinku.

Tato nabídka je jedinečnou příležitostí k získání pozemku na ideálním místě, který vám umožní stavbu Vašeho vysněného domova. Nezapomeňte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku tohoto pozemku ještě dnes! Vaše budoucnost v Soběšovicích začíná zde.

Parametry

  • Číslo inzerátu: 9460131
  • Datum aktualizováno: 05.02.2024
  • K dizpozici od: 05.02.2024

Nejbližší místa a přibližná cesta k nim:

Ladislav Holexa

Realitní makléř

Lidové Reality, s.r.o.

  • Mluvím/rozumím:
    1. Čeština
  • Počet zobrazení : 4
  • Počet žádostí : 0