Language selector CZ

Prodej pozemku · Bydlení · 1 497 m²

Životice, Havířov

Cena 3 616 000 Kč
Poznámka k ceně Do konečné ceny nejsou započteny podíly na přístupových komunikacích.

Popis

Ve velmi žádané lokalitě městské části Havířov-Životice Vám v zastoupení majitele nabízíme k prodeji 3 zajímavé stavební pozemky, situované na okraji města. Atmosféru místa utváří okolní řídká zástavba několika moderních rodinných domů v souladu s výhledem na krajinu plnou zeleně, velice řídce zastavěnou domy vesnického charakteru.

Atraktivní bydlení v jedné z nejlukrativnějších lokalit Havířova. Klidné místo s veškerou občanskou vybaveností je ideálním prostředím pro Váš nový domov.

Tři rovinaté pozemky o výměře:
1. 1 704,75 m2 (1 497 m2, hlavní plocha + podíl na přístupové komunikaci o ploše 207,75 m2 = 1 704,75 m2),
2. 1 679,75 m2 (1 472 m2, hlavní plocha + plus podíl na přístupové komunikaci o ploše 207,75 m2 = 1 679,75 m2),
3. 1 456,75 m2 (1 249 m2, hlavní plocha + plus podíl na přístupové komunikaci o ploše 207,75 m2 = 1 456,75 m2).

Cena podílu na přístupových komunikacích, která je stranou prodávající určena částkou 1.575,-Kč/m2, není součástí inzerované ceny za hlavní plochu. Přístupové komunikace jsou nedílnou součástí prodeje.

Z hlediska platného územního plánu jsou uvedené pozemky součástí ploch označených jako BL-Z65, bydlení individuálního - BI (viz. fotodokumentace - územní plán obce).

Na hranici pozemků je pro budoucí majitele již připraveno napojení na hlavní řád kanalizace a vodovodu, napojení na elektřinu si budoucí majitel realizuje individuálně (souhlasné stanovisko "ČEZ Distribuce, a. s." máme k dispozici).

Přístup k pozemkům je řešen sjezdem z asfaltové obecní komunikace přes pozemek soukromého vlastníka jištěný věcným břemenem a dále přes dva pozemky v podílovém vlastnictvím v poměru 1/8 a 1/4 podílu na těchto přístupových komunikacích.

Poloha pozemků v jedné z nejatraktivnějších lokalit Havířova, v Životicích, nabízí velmi dobrou dostupnost autem do všech částí města a vynikající dostupnost MHD, veškerou občanskou vybavenost, klidné a bezpečné prostředí. 3 pozemky nabízejí možnost vybudovat útulné domy s veškerým zázemím a velmi nízkými provozními náklady s přímým propojením na zahradu, nadstandardní prostor zahrady pro pobyt venku a veškeré aktivity.

Ve vzdálenosti cca 30 metrů od stavebních pozemků se nachází městský lesopark s upravenými komunikacemi a lavičkami využívaný místními obyvateli k rekreaci a odpočinku. Do 15 min. pěší chůzí nebo 3 min. autem dorazíte k základní škole, gymnáziu, ZUŠ, stejně tak do blízkých restaurací či nákupního střediska Albert, samotné centrum města je v dosahu 5 min. jízdy. Pro milovníky vodních sportů, rybaření, rekreačních aktivit apod. se nabízí např. Těrlická přehrada vzdálená také pouhých 5 min. jízdy.

Garantujeme navíc zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitostem, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy, nadto díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Parametry

  • Číslo inzerátu: 9484614
  • Datum aktualizováno: 09.11.2023
  • K dizpozici od: 29.11.2023
  • Typ pozemku: Bydlení

Kamil Dolinek

Realitní makléř

Azet Reality

  • Mluvím/rozumím:
    1. Čeština
  • Počet zobrazení : 3
  • Počet žádostí : 0