Language selector CZ

Prodej komerční nemovitosti · 304 m²

náměstí Obránců míru, Vyškov

Cena 0 Kč
Poznámka k ceně info v RK

Popis

S potěšením a výhradně pověřeni vlastníky objektu, dovolujeme si, přijít s nabídkou víceúčelového městského domu, na náměstí Obránců míru, což je lokalita v samotném centru Vyškova. Jedná se o prestižní stavbu, neodmyslitelně patřící ke koloritu města, viditelnou z mnoha úhlů hlavní dopravní tepny města, stavbu s charakteristickou věžičkou, umístěnou v samém sousedství hlavního Masarykova náměstí.
Využití objektu je do budoucna, po vhodném způsobu rekonstrukce, velmi variabilní a to od možnosti zřízení administrativní budovy, až po přeměnu na bytový dům z prostorným podkrovím. Aktuálně jsou prostory využívány z 1/4 jako byt a 3/4 prostor domu jsou prostory pro kanceláře, či služby.
Dispozice domu je následující. Z větší části podsklepená budova je uprostřed rozdělena schodištěm, pod nímž je zároveň vchod do sklepních prostor, ve zvýšeném přízemí vpravo je byt 2+1 (upravený na 3+1), vlevo pak komerční prostory, donedávna využívané jako soukromá mateřská školka, v 1. patře stejně jako prostory v přízemí, 76 a 64 m2 podlahové plochy. V nejvyšším nadzemním podlaží pak půdní prostory, s plochou přibližně stejnou, jako zastavěná plocha budovy, vhodné pro další variabilitu, dle uvážení, k jakému účelu bude objekt sloužit, či k jejich souběhu. K domu patří dvůr menších rozměrů (šíře), které dovolila historická zástavba, přesto by zde však mohla vzniknout asi dvě parkovací místa.
Tato prezentace slouží především, jako oznámení případným zájemcům, že dům je předmětem záměru vlastníků k prodeji nemovitosti a v případě jejich reakce, dojde k vlastním dalším krokům, jako je prohlídka nemovitosti a další jednání, neboť nemovitost je například součástí památkové zóny obce a některé další záležitosti technického charakteru.
Jedná se však o velmi ojedinělou nabídku prestižního a známého objektu v srdci města, nabídku pro zájemce, s uspořádanými záměry a vizemi. Prohlídky objektu po dohodě o termínu.

Parametry

  • Číslo inzerátu: 9579164
  • Datum aktualizováno: 22.03.2024
  • Typ: Ostatní
  • K dizpozici od: 22.03.2024

Nejbližší místa a přibližná cesta k nim:

Karel Rozsypal

Realitní makléř

Multicont reality

  • Mluvím/rozumím:
    1. Čeština
  • Počet zobrazení : 7
  • Počet žádostí : 0