Language selector CZ

Prodej komerční nemovitosti · Restaurace · 142 m²

Pitterova, Praha

Cena 19 700 000 Kč
Poznámka k ceně Cena: 18 700 000 Kč + DPH, v ceně parkovací místo a sklep

Popis

ID: SaleCPRestaurant

Prodej nemovitosti nebo firmy, která vlastní nemovitost, v luxusní rezidenci. Jedna se o nemovitost (provoz restaurace), která má stálého nájemníka (plátce DPH). Udělaná kompletní rekonstrukce prostoru včetně povolení na provoz restaurace a společenský klub. V nemovitosti je možné jak provozování plnohodnotné restaurace, společenského klubu, tak i čehokoliv jiného. Cena za prodej firmy vlastníci nemovitost nebo samotné nemovitosti (kupující si může vybrat). V ceně prodeje jsou veškeré povolení, zařízení restaurace a nábytek restaurace. Koupit lze, jak s nájemníkem, který má nájemní smlouvu na 5+5+5 let, tak i bez. Čisté nájemné je tedy 5% roční výnos. Lze také vypovědět nájemní smlouvu s 6 měsíční výpovědní lhůtou. Nájemník by chtěl zůstat a pronajímat nemovitost dále. Je to super nabídka na investici.

Pokud kupující bude plátcem DPH, tak má možnost koupit nemovitost v režimu přenesení daňové povinnosti, tedy nehradí DPH a stát mu DPH nevrací. V případě, že kupující není plátcem DPH, doporučujeme koupit firmu s.r.o.

Komerční prostor o velikosti 142m2, součásti kterého jsou sklep, jedno parkovací stání v podzemní garáži a 2 terasy 100m2. Je umístěn v přízemí, u hlavního vstupu do rezidence a zároveň poblíž recepce. Tento komerční prostor kompletně vybaven kvalitním designovým nábytkem a je zařízen profesionálními elektronickými spotřebiči. Restaurace prošla zásadní rekonstrukci s instalací vzduchotechniky, nových oken, dveří, nová kuchyň, bar, nábytek, vybudování 2 VIP salonků atd.

Velice výhodné umístěni. Nachází se ve velké rezidenci s 550 nadstandardními luxusními byty, což znamená majetnější klientelu. A zároveň je obklopená dalšími bytovými domy. Podle územního rozhodnutí v okolí bude vybudovaná nová velká rezidenční čtvrť pro dalších 3-4 tisíc lidi - tímto značně vzroste i počet klientů. Velice nízká konkurence v okolí - žádné další velké kavárny nebo restaurace.

Restaurace je připravena k prodeji

Cena: 19 700 000 Kč + DPH, v ceně parkovací místo a sklep

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím sdělte ID číslo inzerátu.

Parametry

  • Číslo inzerátu: 8121039
  • Datum aktualizováno: 01.11.2023
  • Typ: Restaurace
  • K dizpozici od: 01.11.2023
  • Stav nemovitosti: Novostavba

Nejbližší místa a přibližná cesta k nim:

Igor Chotinskij

Realitní makléř

Smart Homes Reality

  • Mluvím/rozumím - Čeština, Angličtina, Ruština
  • Počet zobrazení : 2
  • Počet žádostí : 0