Language selector CZ

Prodej komerční nemovitosti · 100 m²

Michelská, Praha

Cena 1 500 000 Kč
Poznámka k ceně Cena: 1 500 000 Kč + DPH + Provize agentury

Popis

ID: MichelskaComm

Vynikající investiční příležitost.

Přenecháme zavedené potraviny v Praze, ulice Michelská, objekt směrem na hlavní ulici, novostavba v užívání od 01/2023, prostor v provozu od 06/2023, přenecháme ideálně s veškerým vybavením k provozu, cena domluvou, vice info a fotek i z průběhu dostavby a zařizování můžeme dodat.

Většina vybavení 8 měsíců stará, některé kousky bazarové (ale to nikdo nekupuje v novém) např. velká vytrína Harrier nová vychází na cca 360 + tisíc, bazarová stála 180 a deset potřebný servis na bezstarostnou funkčnost.

Třídvéřová lednice (vytrína) 1x, dvoudvéřová lednice (vytrína) 1x, stojací mrazák (vytrína) 1x, lednice vody 2x, lednice na zásoby ve skladu 1x, ostatní lednice a mrazáky (polepené) od dodavatelů - zařídíme přepis, regálový systém v celém obchodě + ve sklepě na doplnění dva záložní, komplet dřevěná sestava z masivu jako pokladní zóna - 2x stůl, sestava 3policových regálů za pokladnou (jeden ve sklepě, místo něho od dodavatele regal na cigarety), samostatný regál na pečivo, sestava 5ti regálů na zásilky za pokladnou, kuchyňka - pečící trouba od dodavatele + velký mrazák v zázemí, kancelář, nová PC sestava ke které je pokladní systém PC pokladny, pokladna, váhoskener, ruční skener 2x, vše dle fotek bude součástí přenechání.

Poplatky cca 8tisíc (voda, topení, popelnice - spotřeba tohoto je malá, například v zimě se nemusí topit, prostor vytopěj krásně lednice - takže se očekávají přeplatky). Přenecháváme protože se budeme stěhovat mimo ČR a už teď přestáváme mít čas se věnovat obchodu. V okolí jsou školy a kanceláře, samozřejmě i byty, objekt ve kterém se prostor nachází obývá movitější klientela. Cena přenechání 1,5 bez DPH , vstupní investice cca 2,2 - 2,5 nemáme už moc představu o drobnostech, tamhle 2 tisíce, tamhle 5 či 10 tisíc. Nový nájemce má možnost do týdne začít sám na sebe, to je věc která se nedá finančně ohodnotit, žádná stavba, kolaudace atd, vše již je, bez čekání = k nezaplacení.

V ceně odstupného 1 500 000 Kč je veškeré vybavení (viz fotografie).

Komerční prostor je připraven k prodeji

Cena: 1 500 000 Kč + DPH + Provize agentury

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím sdělte ID číslo inzerátu.

Parametry

 • Číslo inzerátu: 9585669
 • Datum aktualizováno: 15.05.2024
 • Typ: Ostatní
 • K dizpozici od: 15.05.2024
 • Stav nemovitosti: Novostavba

Nejbližší místa a přibližná cesta k nim:

Igor Chotinskij

Realitní makléř

Smart Homes Reality

 • Mluvím/rozumím:
  1. Čeština
  2. Angličtina
  3. Ruština
 • Počet zobrazení : 3
 • Počet žádostí : 0