Language selector CZ

Prodej domu · 240 m²

Ostravská, Bohumín

Cena 4 200 000 Kč
Poznámka k ceně Konečná cena včetně právního servisu a provize RK

Popis

V zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí samostatně stojící dvoupodlažní zděný rodinný dům o dispozici 4+2, situovaný v zástavbě vesnického charakteru v obci Bohumín-Vrbice.

Dispozice:
1. Nadpodlaží: vstupní zádveří, propojovací chodba, kuchyň, 2 pokoje, koupelna, samostatné WC.
2. Nadpodlaží: propojovací chodba, kuchyň, 2 pokoje, koupelna, samostatné WC, terasa o ploše cca 16 m2.
3. Podkroví: jedna místnost upravená jako obytný prostor, druhá místnost využívaná jako půdní prostor.
4. Dva oddělené sklepní prostory se dvěma samostatnými vstupy.

Samotnou stavbu o zastavěné ploše 110 m2 utváří obvodové nosné konstrukce z cihelného zdiva. Stropy dřevěné s rovným podhledem. Střecha sedlová (dřevěné krovy), krytá betonovými taškami. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, plastové okapové svody. Vnitřní omítky štukové. Ve dvou kuchyních starší kuchyňské linky, plynové sporáky s el. troubou, lednice s mrazákem. Dvě koupelny se zapuštěnými vanami, sprchovým koutem, umývadlem se zrcadlem a žebříkovým sušákem na prádlo. V sociálních zařízeních a nad kuch. linkami keramické obklady. Podlahy v prvním nadpodlaží kryje v propojovací chodbě, zádveří a v sanitě keramická dlažba, v pokojích laminátové plovoucí podlahy. Ve druhém nadpodlaží kryjí podlahy v pokojích OSB desky, v propojovací chodbě a v sanitě keramická dlažba. Stavba zateplena ze severní strany při použití polystyrénových dílců. Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje kotel na tuhá paliva, případně plynový kotel s rozvody vody do radiátorů. Odpady svedeny do veřejné kanalizace.

V roce 2006 provedena na domě komplexní rekonstrukce:
zejména nová střešní krytina, plastová okna, fasáda, rozvody vody a odpadů v plastu, rozvody vody do topení v mědi, elektroinstalace v mědi, plovoucí podlahy, podkrovní místnost, zateplení krovů, zateplení severní stěny domu, koupelna, kuchyně WC, vnitřní omítky, plovoucí podlahy, keramická dlažba. Na domě pravidelně prováděna běžná údržba.

Vedlejší stavby: Zděná garáž o ploše cca 20 m2 s menším skladovacím prostorem-dílnou.

Pozemek: Venkovní prostor, pozemek o ploše o ploše cca 524 m2 utváří menší zahrádka před domem, vjezd a parkovací plocha (betonová zámková dlažba), skleník, zatravněná plocha osázená okrasnými dřevinami. Pozemek je většinově obehnán drátěným plotem, z jedné strany plechovým plotem. Díl pozemku určený k prodeji bude v době prodeje přesně vyměřený geodetem.

Při nízkých nákladech na rekonstrukci domu se novým majitelům nabízí možnost nadstandardního bydlení při sloučení výhod bydlení na vesnici s výhodou krátkých dojezdových vzdáleností do blízkých aglomerací. Maximální občanská vybavenost ve všech směrech v blízkých městech. Průkaz energetické náročnosti nemáme aktuálně k dispozici, proto inzerujeme dle zákona v energetické třídě G. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Parametry

 • Číslo inzerátu: 9283353
 • Datum aktualizováno: 12.01.2024
 • K dizpozici od: 12.01.2024
 • Typ budovy: Cihla
 • Vybavenost: Částečně
 • Stav nemovitosti: Dobrý
 • Místo pro auto: Garáž
 • Vybavení domu: Vana, Sprchový kout, Pozemek

Nejbližší místa a přibližná cesta k nim:

Kamil Dolinek

Realitní makléř

Azet Reality

 • Mluvím/rozumím:
  1. Čeština
 • Počet zobrazení : 3
 • Počet žádostí : 0