Language selector CZ

Prodej bytu · 3+kk · 92 m²

Horní Václavov, Václavov u Bruntálu

Cena 4 250 000 Kč
Poznámka k ceně Uvedená cena je bez DPH, možnost odpočtu.

Popis

Ve velmi žádané lokalitě podhůří Jeseníků, pod Karlovou Studánkou, v obci Václavov Vám v zastoupení majitele nabízíme k prodeji poslední tři volné apartmány, v řídké zástavbě apartmánových domů situovaných na horském hřebeni nad údolím řeky Moravice. Atmosféru místa utváří čistá horské scenérie, která zdůrazňuje velkolepost hor s úchvatným výhledem na horskou krajinu plnou zeleně a do údolí sporadicky zastavěného domy vesnického charakteru. Karlova Studánka, stejně tak Václavov a další blízké okolní obce jsou známou a mimořádně vyhledávanou turistickou destinací, do které v zimě míří tisíce lyžařů, však nenabízí pouze zimní radovánky, ale právě celoroční vyžití, přičemž zvláště kouzelná je tato oblast také od jara do podzimu, kdy okolní horské masivy zlákají k túrám aktivnější turisty či cykloturisty, zatímco si v místě užijí také milovníci rybaření, stejně tak milovníci vodních aktivit jako například koupání, šlapadla, elektroloďky, či stále oblíbenější paddleboarding v blízké přehradě Slezská Harta, která nám průzračně čistou vodou a celkově svým charakterem připomíná severská jezera. Vše v krátké dojezdové vzdálenosti (1 - 15 min. jízdy autem).

Doporučená dostupná lyžařská střediska:
- Ski Areál Čerťák, Václavov, 1. min. jízdy",
- Ski Areál Avalanche", Dolní Moravice, 8 min. jízdy,
- Ski Areál Kopřivná", Kopřivná pod Pradědem, 14 min. jízdy.

Rybaření, vodní aktivity:
- Slezská Harta", 14 min. jízdy.

Veškerá občanská vybavenost:
- Bruntál - okresní město, 7 min. jízdy.

Apartmány:
K prodeji poslední 3 tři volné apartmány o dispozici 3+kk v osobním vlastnictví o podlahové ploše 92 m2, lokalita Václavov u Bruntálu-Horní Václavov. Apartmány se samostatným vstupem ve 2NP domu s pokojem v podkroví. Jednotka se zádveřím, s místností pro ložnici, koupelnou s WC, obývacím pokojem s vlastní terasou a prostorným podkrovním pokojem. Přesný popis viz. foto prezentace. Velice atraktivní příležitost pro investory, pronájmy podobných apartmánů v této lokalitě se pohybují od 25 000 Kč/týden.

Vybavení: sanitární zařízení, kompletní elektrické, vodovodní a kanalizační rozvody, komíny, možnost vnitřních krbových kamen. podlahová krytina zde bude laminátová podlaha s dekorem dřeva v pokojích a na chodbě a toaletě keramická dlažba. Doporučujeme k jednotce pořídit 1/4 okolního pozemku o ploše 185 m2 (pozemek k zástavbě) za cenu 3.000,- Kč/m2 (v ceně je zahrnuta terénní úprava, posezení, pískoviště a dvě parkovací stání).

Poloha apartmánů v jedné z nejatraktivnějších lokalit srdce Jeseníků nabízí velmi dobrou dostupnost do všech turisticky atraktivních lokalit, stejně tak do blízkého okresního města s veškerou občanskou vybaveností. Klidné klidné a bezpečné prostředí s veškerým zázemím a velmi nízkými provozními náklady s přímým propojením na zahradu pro aktivity na čerstvém vzduchu.

Garantujeme zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitostem. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Parametry

 • Číslo inzerátu: 9476676
 • Datum aktualizováno: 13.03.2024
 • K dizpozici od: 13.03.2024
 • Patro: 2 patro
 • Dispozice bytu: 3+kk
 • Typ bytu: Standardní
 • Vybavenost: Nevybavený
 • Typ vlastnictví: Osobní
 • Stav nemovitosti: Novostavba
 • Vybavení bytu: Terasa

Nejbližší místa a přibližná cesta k nim:

Kamil Dolinek

Realitní makléř

Azet Reality

 • Mluvím/rozumím:
  1. Čeština
 • Počet zobrazení : 4
 • Počet žádostí : 0