Language selector CZ

Prodej bytu · 2+1 · 54 m²

Kosmická, Ostrava

Cena 2 300 000 Kč
Poznámka k ceně Konečná cena včetně právního servisu a provize RK.

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí převod družstevního podílu v bytovém družstvu, se kterým je spojeno právo nájmu družstevního bytu o dispozici 2+1, o podlahové ploše 54 m2, umístěného ve 3. nadpodlaží (2. patro) panelového domu na ul. Kosmická. Velmi příjemné a klidné bydlení ve vyhledávané části městského obvodu.

Přednosti nabídky:
- Dobrá cena
- Družstvo bez dluhů
- Nízký měsíční nájem
- Výhledy z bytu do klidu zeleně
- Možnost rekonstrukce dle vlastních představ

Byt je ve velice udržovaném stavu po dílčí rekonstrukci (nová elektřina v mědi v celém bytě, rozvody datových kabelů - Vodafone, rozvody vody a odpadů v plastu, rekonstrukce koupelny). Dispozici bytové jednotky tvoří předsíň, kuchyně, koupelna, WC se samostatným vstupem a dva pokoje.

Podlahy v hlavním obývacím pokoji tvoří "plovoucí podlahy", v předsíni a na WC původní PVC, v ložnici PVC položené na původních parketách. V kuchyni a koupelně kryje podlahy vinylová voděodolná skládaná krytina. V koupelně je umístěna zapuštěná rohová vana s masážní sprchou odděleno sprchovou zástěnou, umývadlo na DTL skříňce a skříňka se zrcadlem nad umývadlem. Nedílnou součástí prodeje je prostorná sklepní kóje (3,5 m2) a také možnost využití kočárkárny či kolárny. Okna z kuchyně a ložnice jsou orientována západním směrem, z hlavní obývací místnosti je výhled východním směrem, do zeleně.

Obytný dům prošel v letech komplexní revitalizací v podobě zateplení, nové fasády, výměny oken, bezbariérového výtahu, rekonstrukce elektroinstalace společných prostor, montáže okenních ochranných mříží na sklepní okna v celém domě, vchodových dveří, schránek, zvonků a nové střechy. Byt je připraven k nastěhování a užívání ihned, případně po dohodě.

Samotný dům se nachází v okrajové oblasti sídlištní zástavby s rozsáhlými dvory, širokými revitalizovanými komunikacemi, parčíky se spoustou zeleně a dětskými hřišti. Okolí domu nabízí možnosti procházek, kdy se po přechodu přes hlavní cestu před Vámi rozprostře lužní les Turkov, který je dnes chráněn jako přírodní památka, a který je významným krajinným prvkem s množstvím zeleně, zejména proto místními obyvateli využíván pro odpočinek a rekreaci. Odtud se dále snadno dostanete procházkou k řece Opavě, kdy cyklisti mohou využít napojení na cyklostezky směr Beskydy či Opavsko.

V blízkosti domu zastávky tramvají a autobusů MHD, supermarkety Penny, Albert, Hruška a prakticky veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, zdravotní středisko, škola, mateřská školka, kulturní život).

Zájemcům garantujeme zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy. Navíc díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování při pořízení nemovitosti a budeme maximálně nápomocni při vyřizování všech potřebných náležitostí.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Parametry

 • Číslo inzerátu: 9613369
 • Datum aktualizováno: 08.05.2024
 • K dizpozici od: 08.05.2024
 • Patro: 3 patro
 • Typ budovy: Panel
 • Dispozice bytu: 2+1
 • Typ bytu: Standardní
 • Vybavenost: Nevybavený
 • Typ vlastnictví: Družstevní
 • Stav nemovitosti: Dobrý
 • Vybavení bytu: Vana

Nejbližší místa a přibližná cesta k nim:

Kamil Dolinek

Realitní makléř

Azet Reality

 • Mluvím/rozumím:
  1. Čeština
 • Počet zobrazení : 3
 • Počet žádostí : 0